Format:Main Page/OptionsV2: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
m |
m |
||
| Linia 24: | Linia 24: | ||
| '''Duminică:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | | '''Duminică:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Duminică:''' ||''' | + | | '''Duminică:''' ||'''17:00 - 21:00''' Fasole Dragon Verde |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
[https://board.ro.metin2.gameforge.com/index.php/Board/388-Evenimente/ Link Evenimente ]</div> | [https://board.ro.metin2.gameforge.com/index.php/Board/388-Evenimente/ Link Evenimente ]</div> | ||
Versiunea de la data 4 octombrie 2020 15:02
Eventuri permanente
Link Evenimente
| Luni: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Marți: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Miercuri: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Joi: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Vineri: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Vineri: | 16:00 - 20:00 Pânză fină |
| Sâmbata: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Sâmbata: | 16:00 - 20:00 Cor Draconis(brut) |
| Duminică: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Duminică: | 17:00 - 21:00 Fasole Dragon Verde |
Opţiuni
Metin2Wiki-Statistici
Pagini: 22.727
Editări: 71.095
Fișiere: 11.250
Ultima modificare: 23.12.2025 19:21