Format:Main Page/OptionsV2: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
Crius (Discuție | contribuții) m |
m |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
{| width="100%" | {| width="100%" | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Luni:''' ||''' | + | | '''Luni:''' ||'''18:00 - 20:00''' Autorizatii |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Marți:'''||''' | + | | '''Marți:'''||'''18:00 - 20:00''' Autorizatii |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Miercuri:''' ||''' | + | | '''Miercuri:''' ||'''18:00 - 20:00''' Autorizatii |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Joi:''' ||''' | + | | '''Joi:''' ||'''18:00 - 20:00''' Autorizatii |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | ''' | + | | '''Joi:''' ||'''20:00 - 23:59''' Cor Dracoins |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Sâmbata:''' ||''' | + | | '''Vineri:''' ||'''18:00 - 20:00''' Autorizatii |
| + | |- style="vertical-align: top;" | ||
| + | | '''Vineri:''' ||'''20:00 - 23:59''' Panza Fina | ||
| + | |- style="vertical-align: top;" | ||
| + | | '''Sâmbata:''' ||'''18:00 - 20:00''' Autorizatii | ||
| + | |- style="vertical-align: top;" | ||
| + | | '''Duminică:''' ||'''18:00 - 20:00''' Autorizatii | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Duminică:''' ||''' | + | | '''Duminică:''' ||'''20:00 - 23:59''' Fasole Verde</div> |
| + | |||
|} | |} | ||
<div class="boxesheaderbackground" style="{{HeaderColor}}">Opţiuni</div> | <div class="boxesheaderbackground" style="{{HeaderColor}}">Opţiuni</div> | ||
Versiunea de la data 8 iunie 2018 08:55
Eventuri permanente
| Luni: | 18:00 - 20:00 Autorizatii |
| Marți: | 18:00 - 20:00 Autorizatii |
| Miercuri: | 18:00 - 20:00 Autorizatii |
| Joi: | 18:00 - 20:00 Autorizatii |
| Joi: | 20:00 - 23:59 Cor Dracoins |
| Vineri: | 18:00 - 20:00 Autorizatii |
| Vineri: | 20:00 - 23:59 Panza Fina |
| Sâmbata: | 18:00 - 20:00 Autorizatii |
| Duminică: | 18:00 - 20:00 Autorizatii |
| Duminică: | 20:00 - 23:59 Fasole Verde |
Opţiuni
Metin2Wiki-Statistici
Pagini: 22.709
Editări: 71.056
Fișiere: 11.241
Ultima modificare: 13.12.2025 09:24