Format:Main Page/OptionsV2: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
Crius (Discuție | contribuții) m |
Crius (Discuție | contribuții) m |
||
| Linia 5: | Linia 5: | ||
{| width="100%" | {| width="100%" | ||
|- | |- | ||
| − | | '''Luni:''' || | + | | '''Luni:''' ||'''12:34 - 56:78''' Autorizatii |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Marți:'''|| | + | | '''Marți:'''||'''12:34 - 56:78''' Autorizatii |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Miercuri:''' || | + | | '''Miercuri:''' ||'''12:34 - 56:78''' Autorizatii |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Joi:''' || | + | | '''Joi:''' ||'''12:34 - 56:78''' Autorizatii |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Vineri:''' || | + | | '''Vineri:''' ||'''12:34 - 56:78''' Autorizatii |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Sâmbata:''' || | + | | '''Sâmbata:''' ||'''12:34 - 56:78''' Autorizatii |
| − | |||
| − | |||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Duminică:''' || | + | | '''Duminică:''' ||'''12:34 - 56:78''' Autorizatii</div> |
|} | |} | ||
Versiunea de la data 1 iunie 2018 13:26
Eventuri permanente
| Luni: | 12:34 - 56:78 Autorizatii |
| Marți: | 12:34 - 56:78 Autorizatii |
| Miercuri: | 12:34 - 56:78 Autorizatii |
| Joi: | 12:34 - 56:78 Autorizatii |
| Vineri: | 12:34 - 56:78 Autorizatii |
| Sâmbata: | 12:34 - 56:78 Autorizatii |
| Duminică: | 12:34 - 56:78 Autorizatii |
Opţiuni
Metin2Wiki-Statistici
Pagini: 22.727
Editări: 71.094
Fișiere: 11.250
Ultima modificare: 22.12.2025 13:22