Ninja/coifuri: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
m |
m |
||
| Linia 12: | Linia 12: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Glugă de piele.png]]||<u>'''Preţ'''</u><br><br>500 [[Yang]] |
|} | |} | ||
| Linia 56: | Linia 56: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Glugă de zale.png]]||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
| Linia 100: | Linia 100: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Glugă de oţel.png]]||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
| Linia 144: | Linia 144: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Image:Glugă de Orc. | + | |[[Image:Glugă de Orc.png]]||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
| Linia 189: | Linia 189: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Image:Glugă de Păianjen. | + | |[[Image:Glugă de Păianjen.png]]||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
Versiunea de la data 25 ianuarie 2013 13:09
< Metin2Wiki < Ninja < Ninja/coifuri
|
Coif de nivel 1
|
|
Coif de nivel 21
|
|
Coif de nivel 41
|
|
Coif de nivel 60
|
|
Coif de nivel 80
|