Icoane Status: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
m |
m |
||
| Linia 14: | Linia 14: | ||
|width="70px"|'''Item Shop''' | |width="70px"|'''Item Shop''' | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Calul este plin.png|22px]] |
|Calul este plin | |Calul este plin | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 23: | Linia 23: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Rezistența calului tău este scăzută.png|22px]] |
|Rezistența calului tău este scăzută | |Rezistența calului tău este scăzută | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 32: | Linia 32: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Calul este înfometat.png|22px]] |
|Calul este înfometat | |Calul este înfometat | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 41: | Linia 41: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Calul este aproape mort.png|22px]] |
|Calul este aproape mort | |Calul este aproape mort | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 50: | Linia 50: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Calul este mort.png|22px]] |
|Calul este mort | |Calul este mort | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 59: | Linia 59: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Șansa dublă drop obiecte.png|22px]] |
|Șansa dublă drop obiecte | |Șansa dublă drop obiecte | ||
| | | | ||
| Linia 68: | Linia 68: | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Șansă dublă la drop Yang.png|22px]] |
|Șansă dublă la drop Yang | |Șansă dublă la drop Yang | ||
| | | | ||
| Linia 77: | Linia 77: | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:A Treia Mână.png|22px]] |
|A Treia Mână - Tot Yang-ul este însușit în mod automat | |A Treia Mână - Tot Yang-ul este însușit în mod automat | ||
| | | | ||
| Linia 86: | Linia 86: | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File:IS | + | |[[File:IS Inelul Experienței.png|22px]] |
|Inelul Experienței - Rata de EXP a crescut | |Inelul Experienței - Rata de EXP a crescut | ||
| | | | ||
| Linia 95: | Linia 95: | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Citit Concentrat.png|22px]] |
|Citit Concentrat – Următoarea carte pe care o vei citi are șanse mai mari de reușită | |Citit Concentrat – Următoarea carte pe care o vei citi are șanse mai mari de reușită | ||
| | | | ||
| Linia 104: | Linia 104: | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Pergamentul exorcizării.png|22px]] |
|Pergamentul exorcizării – Poți citi o carte de competentă imediat după ce ai mai citit una. | |Pergamentul exorcizării – Poți citi o carte de competentă imediat după ce ai mai citit una. | ||
| | | | ||
| Linia 113: | Linia 113: | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Medalia Dragonului.png|22px]] |
|Medalia Dragonului –Nu vei pierde experiență dcă îți vei reînvia caracterul în locul în care a murit | |Medalia Dragonului –Nu vei pierde experiență dcă îți vei reînvia caracterul în locul în care a murit | ||
| | | | ||
| Linia 122: | Linia 122: | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Spațiu de depozitare.png|22px]] |
|Spațiu de depozitare – Ai mai mult spațiu de depozitare | |Spațiu de depozitare – Ai mai mult spațiu de depozitare | ||
| | | | ||
| Linia 131: | Linia 131: | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Marmură de pescuit.png|22px]] |
|Marmură de pescuit – Poți vedea ce s-a prins în undiță | |Marmură de pescuit – Poți vedea ce s-a prins în undiță | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 140: | Linia 140: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Viteză de Mișcare.png|22px]] |
|Viteza de mișcare a crescut | |Viteza de mișcare a crescut | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 149: | Linia 149: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Elixirul Soarelui.png|22px]] |
|Elixirul Soarelui este activ | |Elixirul Soarelui este activ | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 158: | Linia 158: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Elixirul Lunii.png|22px]] |
|Elixirul Lunii este activ | |Elixirul Lunii este activ | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 167: | Linia 167: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Alchimia Pământ.png]] |
|Alchimia '''Pământ''' a fost activată | |Alchimia '''Pământ''' a fost activată | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 176: | Linia 176: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Alchimia Cer.png]] |
|Alchimia '''Cer''' a fost activată | |Alchimia '''Cer''' a fost activată | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 185: | Linia 185: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Lipsă de putere.png|22px]] |
|Șansa de a-ți bloca adversarul a crescut | |Șansa de a-ți bloca adversarul a crescut | ||
| | | | ||
| Linia 194: | Linia 194: | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Viteza de atac.png|22px]] |
|Viteza de atac a crescut | |Viteza de atac a crescut | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 203: | Linia 203: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Necunoștință.png|22px]] |
|Ești blocat și nu te poți mișca | |Ești blocat și nu te poți mișca | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 212: | Linia 212: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Otravă.png|22px]] |
|Ești otrăvit și pierzi constant puncte de viață | |Ești otrăvit și pierzi constant puncte de viață | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 221: | Linia 221: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Încetinire.png|22px]] |
|Ești încetinit și te miști mai greu decăt de obicei | |Ești încetinit și te miști mai greu decăt de obicei | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 230: | Linia 230: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Foc.png|22px]] |
|Arzi și pierzi constant puncte de viață | |Arzi și pierzi constant puncte de viață | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 239: | Linia 239: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Inimioară.png|22px]] |
|Arată punctele de dragoste după căsătorie | |Arată punctele de dragoste după căsătorie | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 248: | Linia 248: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Lovitura Pătrunzătoare.png|22px]] |
|Lovitura Pătrunzătoare este activă | |Lovitura Pătrunzătoare este activă | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 257: | Linia 257: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Icon Lovitura Critică.png|22px]] |
|Lovitura Critică este activă | |Lovitura Critică este activă | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 266: | Linia 266: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File:Aura | + | |[[File:Aura Sabiei-G.png|22px]] |
|Aura Sabiei este activă | |Aura Sabiei este activă | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 275: | Linia 275: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Iureșul-G.png|22px]] |
|Iureșul este activ | |Iureșul este activ | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 284: | Linia 284: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Corpul Rezistent-G.png|22px]] |
|Corpul Rezistent este activ | |Corpul Rezistent este activ | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 293: | Linia 293: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Mersul de Fulg-G.png|22px]] |
|Mersul de Fulg este activ | |Mersul de Fulg este activ | ||
| | | | ||
| Linia 302: | Linia 302: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Camuflajul-G.png|22px]] |
|Camuflajul este activ | |Camuflajul este activ | ||
| | | | ||
| Linia 311: | Linia 311: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Teama-G.png|22px]] |
|Teama este activă | |Teama este activă | ||
| | | | ||
| Linia 320: | Linia 320: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Spiritul Flăcării-G.png|22px]] |
|Spiritul Flăcării este activ | |Spiritul Flăcării este activ | ||
| | | | ||
| Linia 329: | Linia 329: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Protecția Întunecată-G.png|22px]] |
|Protecția Întunecată este activă | |Protecția Întunecată este activă | ||
| | | | ||
| Linia 338: | Linia 338: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Tăișul Vrăjit-G.png|22px]] |
|Tăișul Vrăjit este activ | |Tăișul Vrăjit este activ | ||
| | | | ||
| Linia 347: | Linia 347: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Armura Vrăjită-G.png|22px]] |
|Armura Vrăjită este activă | |Armura Vrăjită este activă | ||
| | | | ||
| Linia 356: | Linia 356: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Risipirea Magiei-G.png|22px]] |
|Risipirea Magiei este activă | |Risipirea Magiei este activă | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 365: | Linia 365: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Atacul Forțat-G.png|22px]] |
|Atacul Forțat este activ | |Atacul Forțat este activ | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 374: | Linia 374: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Ajutorul Dragonului-G.png|22px]] |
|Ajutorul Dragonului este activ | |Ajutorul Dragonului este activ | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 383: | Linia 383: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Reflexia-G.png|22px]] |
|Reflexia este activă | |Reflexia este activă | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 392: | Linia 392: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Accelerarea-G.png|22px]] |
|Accelerarea este activă | |Accelerarea este activă | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 401: | Linia 401: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Binecuvântarea-G.png|22px]] |
|Binecuvântarea este activă | |Binecuvântarea este activă | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
| Linia 410: | Linia 410: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File: | + | |[[File:Sufletul Lupului Roșu-G.png|22px]] |
|Sufletul Lupului Roșu este activ | |Sufletul Lupului Roșu este activ | ||
| | | | ||
| Linia 419: | Linia 419: | ||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[File:Indigo | + | |[[File:Sufletul Lupului Indigo-G.png|22px]] |
|Sufletul Lupului Indigo este activ | |Sufletul Lupului Indigo este activ | ||
|[[File:Tick.png]] | |[[File:Tick.png]] | ||
Versiunea de la data 21 aprilie 2015 14:53
| Info | Possible for... | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Icoană | Descriere | Războinic | Ninja | Sura | Șaman | Lycan | Item Shop |
| Calul este plin | |||||||
| Rezistența calului tău este scăzută | |||||||
| Calul este înfometat | |||||||
| Calul este aproape mort | |||||||
| Calul este mort | |||||||
| Șansa dublă drop obiecte | |||||||
| Șansă dublă la drop Yang | |||||||
| A Treia Mână - Tot Yang-ul este însușit în mod automat | |||||||
| Inelul Experienței - Rata de EXP a crescut | |||||||
| Citit Concentrat – Următoarea carte pe care o vei citi are șanse mai mari de reușită | |||||||
| Pergamentul exorcizării – Poți citi o carte de competentă imediat după ce ai mai citit una. | |||||||
| Medalia Dragonului –Nu vei pierde experiență dcă îți vei reînvia caracterul în locul în care a murit | |||||||
| Spațiu de depozitare – Ai mai mult spațiu de depozitare | |||||||
| Marmură de pescuit – Poți vedea ce s-a prins în undiță | |||||||
| Viteza de mișcare a crescut | |||||||
| Elixirul Soarelui este activ | |||||||
| Elixirul Lunii este activ | |||||||
| Alchimia Pământ a fost activată | |||||||
| Alchimia Cer a fost activată | |||||||
| Șansa de a-ți bloca adversarul a crescut | |||||||
| Viteza de atac a crescut | |||||||
| Ești blocat și nu te poți mișca | |||||||
| Ești otrăvit și pierzi constant puncte de viață | |||||||
| Ești încetinit și te miști mai greu decăt de obicei | |||||||
| Arzi și pierzi constant puncte de viață | |||||||
| Arată punctele de dragoste după căsătorie | |||||||
| Lovitura Pătrunzătoare este activă | |||||||
| Lovitura Critică este activă | |||||||
| Aura Sabiei este activă | |||||||
| 22px | Iureșul este activ | ||||||
| Corpul Rezistent este activ | |||||||
| Mersul de Fulg este activ | |||||||
| Camuflajul este activ | |||||||
| Teama este activă | |||||||
| Spiritul Flăcării este activ | |||||||
| Protecția Întunecată este activă | |||||||
| Tăișul Vrăjit este activ | |||||||
| Armura Vrăjită este activă | |||||||
| Risipirea Magiei este activă | |||||||
| Atacul Forțat este activ | |||||||
| Ajutorul Dragonului este activ | |||||||
| Reflexia este activă | |||||||
| Accelerarea este activă | |||||||
| 22px | Binecuvântarea este activă | ||||||
| Sufletul Lupului Roșu este activ | |||||||
| Sufletul Lupului Indigo este activ | |||||||