Format:Main Page/OptionsV2: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
m |
m |
||
| Linia 20: | Linia 20: | ||
| '''Sâmbata:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | | '''Sâmbata:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Sâmbata:''' ||''' | + | | '''Sâmbata:''' ||'''16:00 - 20:00''' Cor Draconis(brut) |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| '''Duminică:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | | '''Duminică:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | ||
Versiunea de la data 25 iulie 2020 14:22
Eventuri permanente
Link Evenimente
| Luni: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Marți: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Miercuri: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Joi: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Vineri: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Vineri: | 16:00 - 20:00 Pânză fină |
| Sâmbata: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Sâmbata: | 16:00 - 20:00 Cor Draconis(brut) |
| Duminică: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Duminică: | 18:00 - 22:00 Fasole Dragon Verde |
Opţiuni
Metin2Wiki-Statistici
Pagini: 22.709
Editări: 71.056
Fișiere: 11.241
Ultima modificare: 13.12.2025 00:39