Board Administrator: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
| Linia 7: | Linia 7: | ||
{| width="800px" {{prettytable}} | {| width="800px" {{prettytable}} | ||
|- {{hl3}} | |- {{hl3}} | ||
| − | | <div><b>Metin2.RO | + | | <div><b>Metin2.RO Board Administrator</b></div> |
|- | |- | ||
| | | | ||
Versiunea de la data 19 octombrie 2015 12:47
< Metin2Wiki < < Board Administrator
Board Admin-ul este responsabil cu angajarea noilor Moderatori și cu numirea unuia sau mai multor Super Moderatori. BA-ul va adauga secțiuni noi pe forum, atribuie ranguri, aplica banuri daca este necesar. BA-ul se va ocupa și de reclamațiile la adresa Moderatorilor și Super Moderatorilor daca nu se poate ajunge la un acord cu Moderatorul sau Super Moderatorul.
Metin2.RO Board Administrator
| ||||||||||
|