Format:Main Page/OptionsV2: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
m |
|||
| Linia 16: | Linia 16: | ||
| '''Vineri:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | | '''Vineri:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Vineri:''' ||'''16:00 - | + | | '''Vineri:''' ||'''16:00 - 20:00''' Pânză fină |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| '''Sâmbata:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | | '''Sâmbata:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Sâmbata:''' ||'''17:00 - | + | | '''Sâmbata:''' ||'''17:00 - 21:00''' Cor Draconis(brut) |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| '''Duminică:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | | '''Duminică:''' ||'''20:00 - 22:00''' Autorizatii | ||
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
| − | | '''Duminică:''' ||'''18:00 - | + | | '''Duminică:''' ||'''18:00 - 22:00''' Fasole Dragon Verde |
|- style="vertical-align: top;" | |- style="vertical-align: top;" | ||
[https://board.ro.metin2.gameforge.com/index.php/Board/388-Evenimente/ Link Evenimente ]</div> | [https://board.ro.metin2.gameforge.com/index.php/Board/388-Evenimente/ Link Evenimente ]</div> | ||
Versiunea de la data 22 iulie 2020 08:27
Eventuri permanente
Link Evenimente
| Luni: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Marți: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Miercuri: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Joi: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Vineri: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Vineri: | 16:00 - 20:00 Pânză fină |
| Sâmbata: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Sâmbata: | 17:00 - 21:00 Cor Draconis(brut) |
| Duminică: | 20:00 - 22:00 Autorizatii |
| Duminică: | 18:00 - 22:00 Fasole Dragon Verde |
Opţiuni
Metin2Wiki-Statistici
Pagini: 22.709
Editări: 71.056
Fișiere: 11.241
Ultima modificare: 13.12.2025 18:51