Scuturi: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
m |
|||
| Linia 17: | Linia 17: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | | + | |{{icon|Scut de luptă|1|link=Scut de luptă}}||<u>'''Preţ'''</u><br><br>400 [[Yang]] |
|} | |} | ||
| Linia 61: | Linia 61: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | | + | |{{icon|Scut pentagon|1|link=Scut pentagon}}||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
| Linia 105: | Linia 105: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | | + | |{{icon|Scut rotund negru|1|link=Scut rotund negru}}||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
| Linia 149: | Linia 149: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | | + | |{{icon|Scutul vulturului|1|link=Scutul vulturului}}||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
| Linia 195: | Linia 195: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | | + | |{{icon|Scutul leului|1|link=Scutul leului}}||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
| Linia 241: | Linia 241: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | | + | |{{icon|Scutul tigrului|1|link=Scutul tigrului}}||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
| Linia 287: | Linia 287: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | | + | |{{icon|Scut solzii Dragonului|1|link=Scut solzii Dragonului}}||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
| Linia 333: | Linia 333: | ||
{| width="90px" | {| width="90px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | | | + | |{{icon|Scut Titan|1|link=Scut Titan}}||<u>'''Preţ'''</u><br><br>indisponibil la [[NPC]] |
|} | |} | ||
Versiunea de la data 12 februarie 2013 17:57
< Metin2Wiki < Scuturi
Scuturile sunt echipamente purtate de toate clasele, acestea sporesc apărarea în timp ce scad viteza de mişcare. Scuturile de nivel 61 prezintă rezistenţe contra unei anumite clase.
|
Scut de nivel 1
|
|
Scut de nivel 21
|
|
Scut de nivel 41
|
|
Scut de nivel 61
|
|
Scut de nivel 61
|
|
Scut de nivel 61
|
|
Scut de nivel 61
|
|
Scut de nivel 81
|