Lycan/arme: Diferență între versiuni
| [versiune verificată] | [versiune verificată] |
Crius (Discuție | contribuții) m |
Crius (Discuție | contribuții) m |
||
| Linia 220: | Linia 220: | ||
{| width="120px" | {| width="120px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |'''[[ | + | |'''[[Gheară de Grifon]]''' |
|} | |} | ||
{| width="120px" | {| width="120px" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| − | |[[Image: | + | |[[Image:Gheară de Grifon.png]] |
|} | |} | ||
Versiunea de la data 19 august 2015 19:53
Gheară de Level 1
| ||||
|
Gheară de Level 30
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gheară de Level 45
| ||||
|
Gheară de Level 60
| ||||
|
Gheară de Level 65
| ||||
|
Gheară de Level 65
| ||||
|
Gheară de Level 70
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gheară de Level 75
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Gheară de Level 80
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Gheară de Level 87-105
| ||||
|